naší školy – bereme vážně to, co děláme, a proto individuálně přistupujeme ke každému studentovi a zaměřujeme se na výsledek.

Samotná jazyková škola Perfect Language sice byla založena v roce 2012, ale všichni její lektoři mají praxi více

než 12 let (to je minimální doba). Dosud u nás úspěšně studovalo více než 1000 studentů s různými jazykovými úrovněmi. Naše jazyková škola má velké množství výukových programů, což nám umožňuje učit jak děti, tak i dospělé. Výukové programy jsou nastaveny tak, abyste si zlepšili ústní i písemnou řeč, čtení a poslech. Naše metodika výuky cizích jazyků se zaměřuje na to, že za minimální dobu získáte základní znalosti, díky kterým se budete schopni orientovat v jazyce a komunikovat o obecných tématech. Další etapy studia prohloubí Vaše znalosti cizího jazyka a zlepší Vaši úroveň jazyka. Výuka probíhá jednak individuálně, jednak ve skupinách. Kurz začíná, když se vytvoří skupina (4 – 6 lidí). U nás se můžete naučit takové jazyky jako: čeština, angličtina, ruština, němčina a španělština.

dovednosti. Ve škole Perfect Language jsou jenom odborníci, kteří milují svou práci, a proto jsou schopni najít individuální přístup ke každému studentovi. Navíc to jsou rodilí mluvčí, což je rozhodně výhoda. Každý den se snažíme být lepší kvůli sobě i kvůli Vám.

Naše škola se nachází v samotném srdci Prahy (1 minutu pěšky od hl.nádraží).

Můžete se zapsat na telefonním čísle +420 774 053 461 nebo tady.

22345